Sterilizasyon Rulosu, Sterilizasyon Rulosu Fiyatları, Sterilizasyon Medikal Ürünleri

Nis 30

PMS Medikal Sterilizasyon rulosu ve Sterilizasyon poşetleri gibi ürünlerde müşterilerine yıllardır güvenilir hizmetler sunmaktadır. Steril Bariyer Sistemlerinde faaliyet gösteren PMS Medikal kendi segmentinde güçlü ve güvenilir bir küresel oyuncu olarak genişlemeye devam etmektedir. Büyük yatırım projelerine türkiye dışında da Hindistan ve Almanya’da yürütmektedir.

PMS Medikal, hastane kullanımına yönelik standart ürünler dışında, esnek üretim sistemi, medikal malzeme üreticilerinin bireysel ihtiyaçlarına cevap verebilen özel poşet üretimine de olanak vermektedir.

Sterilizasyon Rulosu:

PMSSteripack sterilizasyon ruloları şeffaf ve çok katlı PET/PP kopolimer film ve medikal kraft kağıttan üretilmiştir. Üç bantlı kaynak sayesinde temiz bir aseptik sunum ve kontaminasyona karşı güçlü bariyer sağlanır.

Tüm rulolarda, su bazlı, non-toksik Buhar ve EO proses indikatörleri mevcuttur. Bütün baskılar, pigment migrasyonu riskini önlemek için paketleme alan dışında kenar kaynak içlerine yerleştirilmiştir. Tüm ürünler valide edilmiş üretim koşullarında üretilmiş olup uluslar arası standartlara uygundur.

Üretim sistemi ISO9001 ve ISO 13485 normaları ile, tüm ürünler EN 868, ISO 11607 ve ISO 11140 gibi uluslar arası normlarına uygunlar ve CE işaretlidir.

Yeni kurulan converting tesisi; laminasyon, baskı, sıvama ve co-ektrüzyon hatları, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış, proses ve ekipman validasyonu tamamlanmış ve bölgesinde en büyük firma haline gelmiştir.

PMS Medikal, dünyada 50′dan fazla ülkeye müşterilerine, Steril Bariyer Sistemleri, Sterilizasyon Kontrol Ürünleri ve Kapatma Makineleri ile de hizmet vermektedir. PMS Medikal’in sterilizasyon rulosu fiyatları için lütfen http://www.PmsMedikal.com sitesini ziyaret ediniz.

PMS Medikal İletişim Bilgileri:

PMS Medikal Merkez Ofis:
PMS MEDIKAL PAZARLAMA LTD. STI.
Adress : Ayhan Aybar Cad. 6. Sk. No:11 Mersin Serbest Bölge 33029 Mersin / TURKİYE
PMS Medikal Telefon: +90.324 238 70 42
E-mail : pms@pmsmedikal.com

PMS Medikal Yurtiçi Satış Ofisi:
PMS MEDIKAL AMBALAJ SAN. VE TIC. LTD. STI.
Adress : 19 Mayıs Mah. Sarıkanarya Sok. Muhsin Bey Apt. No:25 L:4 D:10 34742 Erenköy İstanbul/TURKİYE
PMS Medikal Telefon :+90.216 410 05 31

Advertorial

Etiketler:, , , , , ,

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir