Reklam

Teknoloji Herşeyim, günlük teknolojik gelişmeleri okuyucularıyla paylaşan bir teknoloji blogudur. Teknolojik konulara verdiği ağırlık ve önem ile bu alanda Türkiye’deki sayılı bloglardan birisidir.

İstatistiktiler

Teknoloji Herşeyim’in aylık ortalama 120.000 tekil ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Yine aylık sayfa gösterim sayısı ise 250.000 dolaylarındadır. Ziyaretçilerin %86.8‘i arama motorları tarafından gönderilmektedir. Buna bağlı olarak günlük yeni ziyaretçi kazanma oranı ortalama %88.93‘tür. Her ziyaretçinin sitede kalma oranı ise ortalama 00:01:28 dk olarak ölçülmüştür.

Ziyaretçilerin büyük bir oranı Google ve diğer arama motorlarından gönderildikleri için, farklı ziyaretçilerin rutin reklamları tıklama oranları oldukça yüksektir. Bu durum reklam verenler için büyük bir avantaj sunmaktadır.

Üye Sayısı

Teknoloji Herşeyim blogunu RSS ile takip eden yaklaşık 700 tekil üye bulunmaktadır. Bu üyeler gerek e-mail abonelikleriyle gerekse RSS okuyucular ile günlük takibat yapmaktadırlar.

Alexa Sistematiği

Teknoloji Herşeyim, web sitelerinin popülerliğini ölçen ve bir otorite konumunda olan Alexa‘a istatistiklerine göre, Türkiye’deki ilk 1500 dünyadaki ise ilk 70.000 web sitesi arasında yer almaktadır. Ziyaretçilerin %92‘si Türkiye‘den olmak üzere, Almanya, Filipinler ve diğer dünya ülkelerinden gelmektedir.

Google Sayfa Değeri

Teknoloji Herşeyim’in PR değeri 4‘tür ve bu değer günden güne artmaktadır.

Reklam Yerleşimleri

Büyük resim için tıklayın

Reklam seçenekleri için bir kaç format bulunmaktadır:

  • 728×90 Header Reklamları
  • 300×250 Tekil Yazı İçi Reklam
  • 468×60 Tekil Yazı İçi Reklam
  • 200×200 Sidebar Reklamları
  • 125×125 Sponsorluk Kutuları

Bunların dışında ayrıca, firmalara özel reklam formatları ve reklama göre içerik geliştirme gibi anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Reklam Fiyatları

Reklam fiyatları yayınlanan reklam türü ve ebadına göre değişmekte ve karşılıklı anlaşma sonucu belirlenmektedir. Fiyatlar ve daha detaylı bilgi için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Sponsorluk

Hosting sponsorluğu ya da Teknoloji Herşeyim’e genel sponsor olma konusunda bilgi almak için lütfen iletişim formumuzu kullanın.