Fake Adsense gelir tablosu oluşturucu

Ara 17

Evet, bir bu eksikti! Etrafta, gerçekte hiç kazanmadığı Adsense gelirleriyle hava atmayı seven ve Adsense gelir raporununun ekran görüntüsünü alıp arkadaşlarına ahkam kesen o kadar çok insan var ki..

İşte Stefan Nilsson bu insancıkları düşünerek, Fake Adsens Earnings Genarator adlı aracı yazmış. Siteye girip, dünün ve bugünün kazançları bölümüne istediğiniz rakamları giriyorsunuz, sonra uygulama sizin için fake rapor sayfasının ekran görüntüsünü oluşturuyor. Oluşturulan ekran görüntüsünün gerçeğinden hiç bir farkı yok neredeyse..  Meraklısına duyurulur (:

Fake Adsense

Kaynak: Techie Buzz

Etiketler:, , , ,

7 Yorum

 1. guney /

  çok akıllıca bence. talep versa üretimde olacaktır 🙂

 2. fatih /

  bu kimin hesabını gösterio tam olarak anlamadım:S

 3. Ahmet /

  Hakan Abi sizden ufak bir ricam olacak bu konuda (: Hazır konu adsense iken.. Açıkcası şimdiye kadar Adsense’den hiç para kazanmadım. Şuanda 54$ oldu bi 100$ olmadı gitti (: Bu adsense’den nasıl kazanılır:? Blogumuza nasıl yerleştirmeliyiz reklamları? Ne tür reklamları yayınlamak daha iyi? gibi sorulara cevap veren bir yazı hazırlar mısınız eğer vaktiniz varsa?

 4. henster /

  Photo shop’da 10’u 100 de yapabiliriz. 😛

 5. Ek Gelir Sitesi /

  Bence bu konu oldukça hassas bir konu, internette birçok kişi bloglar oluşturup onları belli bir gelir seviyesine çıkarıp başkalarına satıyor. Bu tip araçlar sahtekarlıkların çoğalmasına sebep olabilir. Sonuçta bunun sonu yok, sahte adsense kazancı göstericilerinden sahte ziyaretçi sayısı göstericilerine kadar gider bu durum. Bir de bu açıdan bakmak gerekir.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir