En iyi 10 Illustrator Sitesi

Tem 24

Web tasarımıyla uğraşıyorsanız Illustrator ile mutlaka tanışmışsınızdır. Vektör tasarım konusunda en iyi yazılımlardan birisi olan Adobe Illustrator ile yaratıcı web grafikleri, logolar oluşturmak sanıldığından çok daha kolay. Eğer kıyısından köşesinde Adobe ailesinin programlarını kullanmayı biliyorsanız, Illustrator o kadar da zor gelmeyecektir. Bütün iş yaratıcılığa kalıyor. Illustrator ile ilgili alıştırmalar ve açıklamalı örneklerin bulunduğu bu web siteleri başlangıç ve ileri seviye tasarımcılar için oldukça yararlı olacaktır.

1- VECTORTUTS

vectortuts En iyi 10 Illustrator Sitesi

Vectortuts, Illustrator açısından henüz yeni bir web sitesi olmasına rağmen barındırdığı örnekler gerçekten incelenmeye değer. Etkileyici örneklerden bazıları:

2. Vectips

vectips En iyi 10 Illustrator Sitesi

Ryan Putnam tarafından hazırlanan ve sadece Illustrator üzerine yoğunlaşmış, bolca örneğin bulunduğu bir Illustrator hazinesi.

Yazdığı yazılardan bir kaç tanesi:

3. Veerle’s Blog

veerle En iyi 10 Illustrator Sitesi

Yaptığı etkili tasarımların yanında, kullandığı bazı teknikleri adım adım öğreten bu bayan arkadaşın tasarımlarına mutlaka bakın.

4. SpoonGraphics

spoongraphics En iyi 10 Illustrator Sitesi

Benimde yakından takip ettiğim ve bir grafik tasarımcısı olan Chris Spooner tasarından hazırlanan Spoon Graphics‘in yaptığı Illustrator tasarımlarını görünce gözleriniz yerinden fırlayabilir. Bu adam gerçekten süper bir tasarımcı.

Bir kaç yazısı:

5. GoMediaZine

gomediazine En iyi 10 Illustrator Sitesi

Tek fokusu Illustrator olmayan bu sitede Illustrator örneklerinin yanı sıra tasarım adına bir çok kaynağa ulaşmak mümkün.

Yazılarından bazıları:

6. AiVault

ai En iyi 10 Illustrator Sitesi

AiVault, Illustrator hakkında bir çok öğretici makale içeriyor. Ayrıca bilindik bir çok effektin nası yapıldığıyla ilgili alıştırmalar da mevcut.

Yazılarından bazıları:

7. BittBox

bittbox En iyi 10 Illustrator Sitesi

Her yerde göremeyeceğiniz çok kaliteli Illustrator tasarımları BittBox‘da.

Yazılarından bazıları:

8. N. Design Studio

ndesign En iyi 10 Illustrator Sitesi

N.Design Studio‘da, webde bulabileceğiniz en güzel tasarım örnekleri mevcut. Ayrıca yine her yerde bulamayacağınız Illustrator örnekleri var.

Bazı yazıları:

9. iStockdiary

istock En iyi 10 Illustrator Sitesi

iStockdiary‘de gerçekten yüksek kaliteli Illustrator tasarımları bulunuyor. Bazılarına ücret karşılığında sahip olabiliyorsunuz. İncelenmesi gerekli bir site.

Bazı yazıları:

10. BioRUST

biorust En iyi 10 Illustrator Sitesi

BioRUST, giriş seviyesi Illustrator tasarımlarının bulunduğu bir tasarım sitesi.

Yazılarından bazıları:

Kaynak: Vandelaydesign

Etiketler:, , , , , , ,

2 Yorum

  1. müJdaT /

    Teşekkürler Hakan. İşime yarar bunlar =)

  2. Mehmet Yanki Yonel /

    tesekkurler guzel bir kaynak

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>